Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 225/65 R17 102H

Sebring Snow 225/65 R17 102H
Sebring

Sebring Snow225/65 R17 102H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sebring
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528706350139
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  150,8 €

Цена по парче

150,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот