Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 225/60 R18 104H

Sebring Snow 225/60 R18 104H
Sebring

Sebring Snow225/60 R18 104H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sebring
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528702966419
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  185,7 €

Цена по парче

185,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  23,6 €

Назад кон врвот