Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 225/60 R17 103V

Sebring Snow 225/60 R17 103V
Sebring

Sebring Snow225/60 R17 103V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sebring
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528702671634
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  149,5 €

Цена по парче

149,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот