Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 225/55 R17 101V

Sebring Snow 225/55 R17 101V
Sebring

Sebring Snow225/55 R17 101V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528701716060
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  129,3 €

Цена по парче

129,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот