Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 225/55 R16 95H

Sebring Snow 225/55 R16 95H
Sebring

Sebring Snow225/55 R16 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528703977827
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  127,9 €

Цена по парче

127,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот