Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 225/45 R20 105V

Sebring Snow 225/45 R20 105V
Sebring

Sebring Snow225/45 R20 105V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sebring
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528703581314
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  220,7 €

Цена по парче

220,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  23,6 €

Назад кон врвот