Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 225/45 R17 94V

Sebring Snow 225/45 R17 94V
Sebring

Sebring Snow225/45 R17 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528701681719
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  115 €

Цена по парче

115 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот