Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 225/40 R18 92V

Sebring Snow 225/40 R18 92V
Sebring

Sebring Snow225/40 R18 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528707443250
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  120,4 €

Цена по парче

120,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот