Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 215/70 R16 100H

Sebring Snow 215/70 R16 100H
Sebring

Sebring Snow215/70 R16 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sebring
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528700868579
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  157,3 €

Цена по парче

157,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот