Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 215/65 R16 102H

Sebring Snow 215/65 R16 102H
Sebring

Sebring Snow215/65 R16 102H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sebring
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528702722008
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  135,3 €

Цена по парче

135,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот