Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 215/60 R17 96H

Sebring Snow 215/60 R17 96H
Sebring

Sebring Snow215/60 R17 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528704853014
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  125,7 €

Цена по парче

125,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот