Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 215/55 R18 99V

Sebring Snow 215/55 R18 99V
Sebring

Sebring Snow215/55 R18 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528703598817
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  134,2 €

Цена по парче

134,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот