Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 215/55 R16 97H

Sebring Snow 215/55 R16 97H
Sebring

Sebring Snow215/55 R16 97H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528705970680
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  115,9 €

Цена по парче

115,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот