Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 215/45 R17 91V

Sebring Snow 215/45 R17 91V
Sebring

Sebring Snow215/45 R17 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528707060433
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  109,9 €

Цена по парче

109,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот