Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 215/40 R17 87V

Sebring Snow 215/40 R17 87V
Sebring

Sebring Snow215/40 R17 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528704673483
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  116,4 €

Цена по парче

116,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот