Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 205/65 R16 95H

Sebring Snow 205/65 R16 95H
Sebring

Sebring Snow205/65 R16 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528709537407
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  115,3 €

Цена по парче

115,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот