Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 205/65 R15 94T

Sebring Snow 205/65 R15 94T
Sebring

Sebring Snow205/65 R15 94T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528704907151
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  113,1 €

Цена по парче

113,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот