Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 205/60 R16 96H

Sebring Snow 205/60 R16 96H
Sebring

Sebring Snow205/60 R16 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528702356951
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  121 €

Цена по парче

121 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот