Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 205/55 R16 94H

Sebring Snow 205/55 R16 94H
Sebring

Sebring Snow205/55 R16 94H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528701655826
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  97,5 €

Цена по парче

97,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот