Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 205/55 R16 91T

Sebring Snow 205/55 R16 91T
Sebring

Sebring Snow205/55 R16 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528707536303
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  104,7 €

Цена по парче

104,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот