Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 205/50 R17 93V

Sebring Snow 205/50 R17 93V
Sebring

Sebring Snow205/50 R17 93V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528703713388
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  112,3 €

Цена по парче

112,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот