Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 195/65 R15 91H

Sebring Snow 195/65 R15 91H
Sebring

Sebring Snow195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528704465699
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  99,4 €

Цена по парче

99,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот