Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 195/55 R15 85H

Sebring Snow 195/55 R15 85H
Sebring

Sebring Snow195/55 R15 85H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528706674167
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  98,3 €

Цена по парче

98,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот