Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 195/50 R15 82H

Sebring Snow 195/50 R15 82H
Sebring

Sebring Snow195/50 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528707769060
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  91,9 €

Цена по парче

91,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот