Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 185/65 R15 88T

Sebring Snow 185/65 R15 88T
Sebring

Sebring Snow185/65 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528702723548
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  98,7 €

Цена по парче

98,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот