Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 185/60 R15 88T

Sebring Snow 185/60 R15 88T
Sebring

Sebring Snow185/60 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528707698957
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  90,5 €

Цена по парче

90,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот