Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 185/55 R15 82T

Sebring Snow 185/55 R15 82T
Sebring

Sebring Snow185/55 R15 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528709435048
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  94,6 €

Цена по парче

94,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот