Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 175/65 R15 84T

Sebring Snow 175/65 R15 84T
Sebring

Sebring Snow175/65 R15 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528701568324
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  98 €

Цена по парче

98 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот