Споредете до 4 продукти:

Sebring Road Performance Formula 255/40 R19 100Y

Sebring Road Performance Formula 255/40 R19 100Y
Sebring

Sebring Road Performance Formula255/40 R19 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528706710391
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  169,7 €

Цена по парче

169,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  22,5 €

Назад кон врвот