Споредете до 4 продукти:

Sebring Road Performance Formula 225/50 R16 92W

Sebring Road Performance Formula 225/50 R16 92W
Sebring

Sebring Road Performance Formula225/50 R16 92W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528708673564
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  112,2 €

Цена по парче

112,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €