Споредете до 4 продукти:

Sebring Road Performance Formula 225/45 R17 94W

Sebring Road Performance Formula 225/45 R17 94W
Sebring

Sebring Road Performance Formula225/45 R17 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528701423586
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  104,3 €

Цена по парче

104,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот