Споредете до 4 продукти:

Sebring Road Performance Formula 215/60 R16 99V

Sebring Road Performance Formula 215/60 R16 99V
Sebring

Sebring Road Performance Formula215/60 R16 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528705427863
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  109,6 €

Цена по парче

109,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот