Споредете до 4 продукти:

Sebring Road Performance Formula 215/55 R16 97W

Sebring Road Performance Formula 215/55 R16 97W
Sebring

Sebring Road Performance Formula215/55 R16 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528706469053
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  114,9 €

Цена по парче

114,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот