Споредете до 4 продукти:

Sebring Road Performance Formula 215/55 R16 97H

Sebring Road Performance Formula 215/55 R16 97H
Sebring

Sebring Road Performance Formula215/55 R16 97H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528700186802
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  109,8 €

Цена по парче

109,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот