Споредете до 4 продукти:

Sebring Road Performance Formula 205/60 R16 96V

Sebring Road Performance Formula 205/60 R16 96V
Sebring

Sebring Road Performance Formula205/60 R16 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528707332547
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  108,4 €

Цена по парче

108,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот