Споредете до 4 продукти:

Sebring Road Performance Formula 205/55 R16 91V

Sebring Road Performance Formula 205/55 R16 91V
Sebring

Sebring Road Performance Formula205/55 R16 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528705305109
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  93,8 €

Цена по парче

93,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €