Споредете до 4 продукти:

Sebring Road Performance Formula 205/50 R16 87W

Sebring Road Performance Formula 205/50 R16 87W
Sebring

Sebring Road Performance Formula205/50 R16 87W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528706225475
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  107,2 €

Цена по парче

107,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот