Споредете до 4 продукти:

Sebring Road Performance Formula 195/65 R15 91V

Sebring Road Performance Formula 195/65 R15 91V
Sebring

Sebring Road Performance Formula195/65 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528709958684
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  90,2 €

Цена по парче

90,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот