Споредете до 4 продукти:

Sebring Road Performance Formula 195/60 R16 89V

Sebring Road Performance Formula 195/60 R16 89V
Sebring

Sebring Road Performance Formula195/60 R16 89V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528709264266
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  149,3 €

Цена по парче

149,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот