Споредете до 4 продукти:

Sebring Road Performance Formula 195/50 R15 82V

Sebring Road Performance Formula 195/50 R15 82V
Sebring

Sebring Road Performance Formula195/50 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528708181786
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  89,5 €

Цена по парче

89,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот