Споредете до 4 продукти:

Sebring Road Performance Formula 185/60 R15 88H

Sebring Road Performance Formula 185/60 R15 88H
Sebring

Sebring Road Performance Formula185/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528700042658
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  87,2 €

Цена по парче

87,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот