Споредете до 4 продукти:

Sebring Road Performance Formula 165/60 R15 77H

Sebring Road Performance Formula 165/60 R15 77H
Sebring

Sebring Road Performance Formula165/60 R15 77H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528709501286
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  85,4 €

Цена по парче

85,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот