Споредете до 4 продукти:

Sebring Road 195/60 R14 86H

Sebring Road 195/60 R14 86H
Sebring

Sebring Road195/60 R14 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528700431841
ЕУ Етикета:
D
C
68 dB

Највисока цена:  109,1 €

Цена по парче

109,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот