Споредете до 4 продукти:

Sebring Road 185/70 R14 88T

Sebring Road 185/70 R14 88T
Sebring

Sebring Road185/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528700882032
ЕУ Етикета:
D
C
68 dB

Највисока цена:  86,2 €

Цена по парче

86,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот