Споредете до 4 продукти:

Sebring Road 185/60 R14 82H

Sebring Road 185/60 R14 82H
Sebring

Sebring Road185/60 R14 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528708115828
ЕУ Етикета:
D
C
68 dB

Највисока цена:  83,3 €

Цена по парче

83,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот