Споредете до 4 продукти:

Sebring Road 175/70 R13 82T

Sebring Road 175/70 R13 82T
Sebring

Sebring Road175/70 R13 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528702607367
ЕУ Етикета:
D
C
68 dB

Највисока цена:  79,4 €

Цена по парче

79,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот