Споредете до 4 продукти:

Sebring Road 175/65 R14 82H

Sebring Road 175/65 R14 82H
Sebring

Sebring Road175/65 R14 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528704285273
ЕУ Етикета:
D
C
68 dB

Највисока цена:  78,8 €

Цена по парче

78,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот