Споредете до 4 продукти:

Sebring Road 165/70 R14 85T

Sebring Road 165/70 R14 85T
Sebring

Sebring Road165/70 R14 85T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528701673981
ЕУ Етикета:
D
C
68 dB

Највисока цена:  78,2 €

Цена по парче

78,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот