Споредете до 4 продукти:

Sebring Road 165/70 R13 79T

Sebring Road 165/70 R13 79T
Sebring

Sebring Road165/70 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528709717557
ЕУ Етикета:
D
C
68 dB

Највисока цена:  76,6 €

Цена по парче

76,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот