Споредете до 4 продукти:

Sebring Formula Van Plus Winter 235/65 R16 115R

Sebring Formula Van Plus Winter 235/65 R16 115R
Sebring

Sebring Formula Van Plus Winter235/65 R16 115R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528706061530
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  206,2 €

Цена по парче

206,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот